Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome Os-t hogyan könnyű...

Chrome Os-t hogyan könnyű telepíteni úgy hogy a gép nem bootol pendrive-ról?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi gép amin már nem túl jól fut a win, mert csak 1 g memória van benne.

A chrome os-ról viszont csak olyan leírásokat találtam hogy pendrivról különböző programokkal fel lehet tenni.

Viszont ez a gép nem bootol pendrivról! Ha azon múlna egy dvd olvasót rá tudok talán kötni, de legjobb lenne hdd-ről (külön partícióról mint a win-t) telepíteni..

Van erre valami egyszerűbb megoldás? Mert próbálok utánanézni, de az angol tudásom sem a legmagasabb...


2019. okt. 19. 10:23
 1/2 anonim válasza:
Szia, mivel a Chrome OS-nek is van egy rendszerkövetelménye, ezért javasolnék neked Linuxot arra a gépre, ha egy kicsit többet tudsz segíteni az adott gép hardwarérvel kapcsolatban, akkor talán tudok pontosabb segítséget nyújtani.
2019. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már mindegy ráraktam a 8.1-et. Kikapcsoltam pár szolgáltatást, és úgytűnik jól elvan az 1 giga memóriával. Szóval megoldódott a probléma..
2019. okt. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!