Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le minden program...

Miért fagy le minden program ha zenét indítok el?

Figyelt kérdés

Először kezdte a winamp.Amikor beléptem semmi gond,de zenét indítottam,lefagyott.Újraindítottam ag épet,neten akartam zenét hallgatni,az egész MOzzilla lefagyott...utána próbálkoztam YouTube-bal,mondanom sem kell...:S

Windows Seven-öm,és HP Compaq 610-es laptopom van van.Mit tehetnék?Mi lehet a baj?Ugye nem kell rendszert telepíteni?:(


2010. júl. 16. 20:57
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem elkövetted a legnagyobb hibát, amit egy számítógép felhasználó elkövethet: kodek pack-ot telepítettél.


Ja és igen, szerintem újra kell telepítened.

2010. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jó kodek packot rak fel valaki, azzal nincs semmi baj. Én már sok éve használom a K-lite-ot, és eddig semmi problémám nem volt vele.
2010. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma mikor bekapcsoltam a gépet,hál' Istennek semmi baja nem volt =))

Miért,mi a baj a kodek packel,miért nem szabad?:O

2010. júl. 17. 21:46
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
A legtöbb galibát a Windows multimédiás funkcióiban kodec pack -ok ozozzák (amellett, hogy általánosan lassítsák a Windows működését), számos példányukat ezen felül még mindenféle reklámszeméttel és egy két vírussal is megtűzdelik. Olyan lejátszó pogikat kell használni, ami beépített kodekeket használ és így nem szemeteli tovább a registry-t, pl.:VLC, GOM player, KMP, stb..
2010. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!