Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen böngészőt érdemes...

Milyen böngészőt érdemes használni jelenleg?

Figyelt kérdés

- Windows 10

- DuckDuckGo keresővel

- reklám blokkolót is használok (ublock)

Nem szeretném, hogy a böngésző mentse az előzményeket... nincs szükségem erre a funkcióra.

Chromenál untam, hogy mindig inkognítót kellett nyitnom.


2019. okt. 20. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Chrome-ot.
2019. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

firefox


de ha a chrome vonalon akarsz maradni, akkor talán a: brave

2019. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Chrome néha olyan lassú tud lenni, hogy még a Firefox-ot is leköröli ebben, pedig ez utóbbi majdnem minden inditásakor azzal kezd, hogy frissíti magát... :-)


De a népszerűségi listákon sajnos ezek állnak az első helyeken, gondolom, mert a Mobiltelefonokon is Chrome van általában.


Pedig a fentieket még a sokak által kárhoztatott Microsoft Edge böngészője is felülmúlja, bár én mindig nagy Internet Explorer fan voltam, mert az a leggyorsabb! :-)


Ennek ellenére nálam is fent van többfajta böngésző is, ugyanis ha egy oldal nem az elvártak szerint viselkedik, akkor kipróbálom egy másik böngészővel. (erre főleg weboldalak fejlesztése során van nagy szükség)


A Brave, Maxthon, TOR Browser meg hasonlók mind egy egy bőr lehúzása ugyanarról vagy állítólag speciálisan egy feladatra kifejlesztett böngészők.

2019. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!