Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet párosítani a...

Miért nem lehet párosítani a kontrollert a géppel?

Figyelt kérdés

Adott egy ilyen kontroller:

[link]

Asztali géphez szeretném csatlakoztatni, vettem hozzá egy 4.0-ás bluetooth adaptert. Telepítettem a programját, majd megpróbáltam összekapcsolni a két eszközt. Felismeri a gép a kontrollert, viszont nem párosítja. Kiírja, hogy párosítás folyamatban, pár percig tölt, majd azt mondja, hogy az eszköz nem válaszol.

Mit kellene még beállítani, hogy működjön?



2019. okt. 22. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Ezen összeállításom van, és nem értem, nálad mi a zűr. Működnie kéne. Szerviz? Egyéb furcsaságot nem tapasztaltál, bármi apró eltérés a leírtakon túl?
2019. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi más, eddig usb kábellel használtuk, működött, bár néha ott is újraindult, talán ez is szokatlan lehet. Elvileg még garanciás, lehet hogy akkor visszamegyek vele.
2019. okt. 22. 23:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos, úgy néz ki, az adapter vagy valamelyik beállítás nem jó, telefont se enged a géphez kapcsolni. Erről az adapterről van szó egyébként:

[link]

Nincs valami ötleted, mi lehet a gond?

2019. okt. 23. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kontrollert használok, de a hozzá való vezetéknélküli vevővel. Soha semmilyen gondom nem volt vele. A bluetooth megoldásról olvastam mindenfélét, valakinek megy, valakinek nem, olyan is van, hogy néha megy, de random szétkapcsolgat. Gondolom nem mindegy milyen bt adaptert használsz.

Ha csomagban veszed a vevőt a kontrollerrel, akkor egész elviselhető ára van, amúgy kicsit drága.

2019. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta bevittük szervizbe a kontrollert és az adaptert is, megnézték, működött. Ugyanúgy asztali gépen, ugyanazzal a konfigurációval hibátlanul ment minden. Bevittük a gépet is, hátha valami beállítási hiba van benne. De erre nem tudtak ők se mit mondani, egyszerűen csak a mi gépünkön nem működőképes a dolog, máshol igen. Most azt javasolták, próbáljuk ki másik adapterrek, hátha, szóval egyelőre arra várunk.
2019. nov. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!