Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BlueStack beállításában...

A BlueStack beállításában tudna v alaki segíteni?

Figyelt kérdés

"Bluestacks is unable to use hardware assisted virtualization when Hyper-V is enabled." A szolgáltatásoknál már kikapcsoltam, úgyse volt jó, kikapcsoltam BIOS-ban is, úgy ugyan bejött, de akkor meg belépés után írt ki virtulizáció engedélyezésére hibát. Már engedélyeztem a magelkülönítést is, de az se oldotta meg a problémát. Ötlet???


[link]


2019. okt. 23. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kikapcsolni kell a virtualizációt, hanem bekapcsolni BIOS -ba.

Egyedül a Hyper-V -t kellet kikapcsolnod a Windows 10 -ben.

2019. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, de a bios-ba se bekapcsolva, se kikapcsolva nem működött. (Ha a bios-ban be volt kapcsolva kidobta az első sorban írt hibát, ha ki volt betöltött maga a bluestacks, csak kiírta h kapcsoljam be). A szolgáltatásoknál meg VÉGIG ki volt kapcsolva a Hyper-V meg minden hasonló, tehát az nem lehet gond.
2019. okt. 23. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam, de most meg magától bezáródik az applikáció amit indítani akarnék... -_-
2019. okt. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!