Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lemezkezelés Windowson?

Lemezkezelés Windowson?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egyre kevesebb tárhely van a meghajtómon, de mivel nem mentek rá semmit, így nem értem, mit menthettem rá véletlenül, vagy mi foglalja ennyire a helyet.

Van valamilyen mód arra, hogy megnézzem az adot meghajtón mi mennyi helyet foglal?



2019. okt. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows telemetria, előre letöltött frissítések, a legutóbbi frissítés előtti állapotról backup és egyéb ideiglenes fájlok.


BleachBit arra van, hogy lepucold róla a szart, amivel a Windows teleszemeteli a géped. O&O ShutUp10 pedig segít letiltani sok szemetelő és egyéb hülyeséget.

2019. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lefutattam, de csak 30MB lett felszabadítva, nekem pedig minimum 100GB lett lefoglalva.

Nem hiszem, hogy a böngészésből ennyit veszítenék.

2019. okt. 26. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy vírusod van,vagy létre lett hozva egy windows.old mappa egy frissítés után.Utóbbi esetben törlöd és kész.
2019. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!