Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az excel mentés közben lefagyo...

Az excel mentés közben lefagyott, és nincs meg a fájl, mit lehet tenni ezügyben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy számomra elég fontos excel dokumentum tűnt el, leírom a történetet. Meg volt nyitva a fájl, új adatokat vittem be, de mikor menteni akartam, az excel lefagyott (not responding), majd utána kilépett a program, azóta nincs meg az excel fájl, a helyén 2 másik fájltípus jelent meg (az egyik File típusú, a másik pedig TMP fájl). A keresőbe ha beírom az excel fájl nevét, ugyan kidobja, hogy még megvan, de nem engedi megnyitni. Mit tudok ezzel kapcsolatban tenni? Már kaptam pár tanácsot, de ha nem szükséges, akkor nem állítanék vissza csak ez miatt egy előző windows-t. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. okt. 28. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A kapott tanácsod nem biztos hogy működik, mivel a Windows rendszervisszaállítási pontok csak a telepített programokra vonatkoznak, az önállóan létrehozott fájlokra nem.


A temp fájlokra vonatkozó helyreállításokról itt írnak:

[link]

2019. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszod! Végül sikerült megoldanom még a kommented előtt, de leírom, hogy hogyan oldottam meg (hátha egyszer más is bekerül egy ilyen helyzetbe). Nyitottam egy új excel dokumentumot, majd onnan megnyitottam a TMP fájlt, ott rákérdezett a számítógép, hogy biztosan akarom e megnyitni, mert nem egyezik a fájl típus, rányomtam az igenre, majd visszakerültek az adatok amik megvoltak, ezután egy új excel dokumentumban lementettem az egészet.
2019. okt. 28. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a temp fájl átnevezését és megnyitását javasoltam volna, ez az esetek többségében segít szerencsére.
2019. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!