Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy érhető el a Windows...

Haba kérdése:

Hogy érhető el a Windows 10-ben a "legutóbbi mappák"?

Figyelt kérdés
Ezt a funkciót használtam leginkább a korábbi windows-okban. Ha ki akartam nyitni egy mappát, amin nemrég dolgoztam elég volt ezt megnéznem. Most mindig nyitogatnom kell az elejétől.(Nem a gyakori mappák, és nem a legutóbbi fájlok!)

2019. okt. 30. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Windows 10-ben a gyors elérés rész hivatott erre. Fajlkezelőben bal fent találod meg
2019. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt ismerem és csak a gyakori mappák és a legutóbbi fájlok vannak ott. A legutóbbi mappák kellene.
2019. okt. 31. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van

Ezesetben:

Futtatásba írd be: shell:::{22877a6d-37a1-461a-91b0-dbda5aaebc99}

Majd a megnyílt ablakban bal fent menj a "Rögzítés a gyors elérésbe" gombra

2019. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó volt a tipp de arra a linkre a böngészőben nyitott meg egy oldalt, ahol megtaláltam ezt egy videóban: %windir%\explorer.exe shell:::{22877a6d-37a1-461a-91b0-dbda5aaebc99} ez már könyvtárra mutatott. Szépen fel is tettem a gyorselérésbe a "Legutóbbiu mappák" parancsikont. MÁr csak az a gond, hogy amikor webről akarok lementeni valamit, ott ez a parancsikon nem látszik a gyorselérésben. De köszi:)
2019. nov. 1. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!