Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WOW. Hogy kell elindítani?...

WOW. Hogy kell elindítani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy nem tudom elindítani a wow-ot. Azért valami halvány sejtésem van hogy mit kell csinálni, de nem tudom mit kell beírni. Szóval jelenleg a Bp fun szerveren akartam játszani ( [link] A sima wow-al. És itt a lapon, jobboldalon ott vannak a fun szerver adatai. De nem tudom hogy mit kell beírni pontosan a realmlist-be. De lehet hogy jót írtam be, viszont akkor nem értem hogy miért csinálja azt hogyha belépek a játékba, beírom az oldalon regisztrált accountom adatait, és rányomom hogy csatlakozás. és elkezd csatlakozni de kiírja azt hogy "You Have been disconnected from the server" És nem tudom ez mit jelent. Légyszi segítsetek.
2010. júl. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez annyit tesz, hogy ledobott a szerver. Szokj hozzá, gyakan fogod látni. A realmlistbe ezt írd be set realmlist 87.229.24.208:3728 /ez a gm szerver/, set realmlist 87.229.24.208 /fun szerver/, set realmlist 87.229.24.208:3751 /blizz realm/. Értelemszerűen az a sor legyen benn, amelyikre fel akarsz menni // közötti a megjegyzés. Oldalt lévő navigáció sávon van a regisztráció ( Account készités - FuN, Account készítés - Blizzlike, Account készités - Gm). Még azt nézd meg hogy a wow magában nem elég. kell hozzá a 2 kiegészítő (burning crusade, wrath of the lich king). Ezt fel kell patchelni jelen esetben 3.2.2-ig, és akkor fel kell már engednie.


remélem segített

2010. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is remélem hogy menni fog, már 3.2.0-ig fel van patch-elve... egy darabig még eltarthat xD
2010. júl. 17. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Javítom az előző kommentet: 3.3.2-vel megy a szerver!
2010. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

menj inkább Tauri szerverre, ott legalább játszanak is!


3500+ player délutánonként, 1 realmon.

2010. júl. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg vedd meg boltba, és rögtön minden gondod megoldódik.
2010. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gyere eredetire, ott élvezni is fogod. ha napi egy kávéra futja, arra is fogja.
2010. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!