Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnék csinálni prezentációt?

Hol tudnék csinálni prezentációt?

Figyelt kérdés

Sajnos elromlott a gépem, ismerősöknek pedig nincs meg a PowerPoint. Van esetleg olyan hely (könyvtár, vagy valami ilyesmi talán), ahol tudnék csinálni ppt-t? Mármint arra gondolok, hogy vannak kihelyezve számítógépek és lehet őket használni?

Kérlek adjatok valami ötletet, nagyon fontos mert egyetemre kell.



2019. okt. 31. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is tudsz akár, igaz túl kényelmes nem lesz, de végső esetre ez is egy lehetőség. Van azthiszem telóra is powerpoint, de ott a wps office, és különböző ilyen alkalmazások.
2019. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. okt. 31. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen rendszerint vannak kihelyezett gépek, ha máshol nem, a könyvtárban biztosan.
2019. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! :)
2019. okt. 31. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Internetkávézók is vannak,nemtom pl a te közeledben van -e, és hogy mennyiért. Amit én ismerek ott kb 600 Ft körül van az óradíj de egyébként klassz kis hely.
2019. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*ja de azért előtte lehet, hogy telefonálj oda, hogy van-e ilyen programjuk letöltve, de valszeg van


Meg pl egyébként nemtom, ha a barátaid engednék, akkor vannak ilyne open office, meg libre office, de egyébként pl asszem egy word-ös fájl nem pont úgy néz ki benne, mintha microsoft office-ban csináltad volna, de azért olvasni tudják ezeket. csak lehet, hogy nem teljesen fullra kompatibilis, nekem pl egyszer mikor átküldtem osztálytársamnak valamit, hogy nyomtassa ki, akkor neki ott másik fajta office volt, és átállt a margó, nem úgy volt már, ahogy én megcsináltam otthon. De amúgy szal olvasni tudja, csak nemtom, full kompatibilis -e , meg pl neki nemtom mennyire friss verzió volt, meg lehet, hogy azóta már nem is áll át a margó meg ilyesmik,mert ez már rég volt.

2019. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!