Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma a Chrome kiírta, hogy nem...

Ma a Chrome kiírta, hogy nem fogja támogatni 2020 decemberétől Adobe Flash Playert. Akkor mit használjak majd?

Figyelt kérdés

Nem vagy számítógépes zseni, így józan paraszti ésszel írjátok le nekem légyszi.

Nézni akartam filmet a verystreamen, és nem engedte, utána pedig felugrott ez a szöveg. Youtube-ot, Openloadot, és ilyen filmes oldalakat szoktam nézni. :)



2019. okt. 31. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A flash alapó dolgok már kissé elavultak, pl a youtube is az volt, de már évekkel ezelőtt áttért html5-re. Vagy áttérnek a te oldalaid is, vagy keresel másik lehetőséget.
2019. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell felejteni a Chrome-ot, hamarosan már egyik böngésző sem fogja támogatni. Egyébként is évek óta egyre csökken a Flasht használó oldalak száma, lassan elfogynak.
2019. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a flash halott, ami normális weboldal, az átért már html5-re (a böngészők már régóta alapból támogatják, nem kell csinálnod semmit)
2019. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 5. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!