Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idegesített a frissítés ezért...

Idegesített a frissítés ezért kikapcsoltam az updatet, viszont nem frissít a defender sem?

Figyelt kérdés

Többféle módszerrel le akartam tiltani a windows 10 frissítését, de mindig visszakapcsolta magát.

Ezt egy idő után meguntam, és nlite programmal módosítottam a windows telepítőt, és kiszedtem belőle a windows updatet.

Ezt a rendszert feltelepítettem, de most úgy tűnik ha akarom se tudom bekapcsolni egy pillanatra sem hogy udatel-jen, és amire nem számítottam az az hogy így defender sem tudja magát frissíteni.

Na most vagy másik vírusirtót teszek fel, vagy arra gondoltam leszedem manuálisan a defender frissítéseit, és mondjuk hetente feltelepítem..

Viszont nem találtam sehol meg a kb2267602-es frissítést ami nekem kell

Esetleg valaki tudja hol találhatom meg a microsoft oldalán?



2019. nov. 3. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2019. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mások már megoldották van erre külön program



https://www.youtube.com/watch?v=ms5LiPWnCYk



[link]



Ezzel ki is lehet kapcsolni (úgy hogy nem tudja magát vissza kapcsolni) de ha szükséges akár vissza is :)

2019. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!