Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Duke Nukem 3D-vel szeretnék...

Duke Nukem 3D-vel szeretnék játszani. A letöltött verziók elindulnak, de a szín valamiért nem jó. Hogy kell beállitani hogy tiszta legyen a grafikája?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágod, hogy ez egy 23 éves játék, ugye?
2019. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint az első hozzászóló utalt rá: ez egy régi játék.

Kis felbontású textúrákat használt, amelyek befértek az 1990-es évek végén megjelent gépek memóriájába.


Van olyan - nem hivatalos, teljesen újraírt - játékmotor:

[link]

amibe be lehet tölteni az eredeti játék pályáit és lehet hozzá nagy felbontású textúracsomagot mellékelni:

[link]

így talán jobban élvezhetőbb a "Z-generáció" számára.

2019. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb 1999-ben 6.-os koromban játszottam vele utoljára. Akkor nem sikerült végigjátszanom. Nemrég olvastam róla hogy van valamilyen felújított része, ami a mai gyengébb konfigurációkon játszható minőségben fut.
2019. nov. 11. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nemrég olvastam róla hogy van valamilyen felújított része"

A Duke Nukem Forever-t

[link]

(ami a Duke Nukem 3D 2011-ben kiadott "folytatása") is jegyző Gearbox Software 2016-ban kiadta az eredeti Duke Nukem 3D 20 éves megjelenése alkalmából a Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour nevű játékot:

[link]

2019. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!