Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Innen miért hiányzik a lejátsz...

Innen miért hiányzik a lejátszási eszközök beállításai, ahol meg lehet azt változtatni hogy a különböző kimeneti csatlakozók, különböző kimeneti eszközökre legyenek szétbontva?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 17:00
1 2
 1/12 DjImipapa ***** válasza:
Tanulj meg kérdezni!!4 Innen??? Honnan?
2019. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Honnan ? Innen a gyakorikérdésekről ? Szerintem ide felesleges. Nem lenne sok értelme, mint a kérdésednek.
2019. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2019. nov. 10. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, te most mi az ördögről is beszélsz ?
2019. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ugyan ezt keresem

2019. nov. 10. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd, ha időd engedi, nézd már vissza az eddigi válaszaidat, és a kérdést is, hogy hány utalást tettél arra, hogy miről van szó!

Én nekem nagy nehezen leesett, hogy a hangdriverről beszélhetsz, de neked ezért nem segítek. Pedig tudnék.

2019. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd ha időd engedi, tanulj meg angolul és ha valaki küld egy linket amin végig szépen, alaposan le van írva a hiba akkor érteni fogod.
2019. nov. 10. 18:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a hibám, mit írjak még le? Várj szólok Google.


Nincs lejátszási eszköz opció a Realtek HD Audio Manager alkalmazásban


Szeretném átváltani az audio kimenetet az első fülhallgató és a hátsó hangszóró között a Realtek HD Audio Manager alkalmazásban. Emlékszem, hogy korábban volt egy "Playback Device" opció a szoftverben. Ezután válassza az "elülső és hátsó kimeneti eszközök kétszer egyidejű lejátszását két különféle audio stream-en", de hiányzik.

2019. nov. 10. 18:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Hamarabb rájövök és kijavítom ezt a hibát mire itt egy értelmes válasz születik.
2019. nov. 10. 18:08
 10/12 A kérdező kommentje:

Szeva, annyi volt a probléma hogy a Realtek Audio Driver beállításaiban (az van a képen amit linekeltem) nem szerepelt ott a lejátszási eszközökről szoló beállítási menüpont (ez is látszódik a linkelt oldalon ahol más is ezt a hibát tapasztalta, meg már nálam is szerepel

[link]

Ugyanis sikerült megoldani hogy nekem is működjön ez a menüpont. Eléggé fontos volt nekem ez, meg gondolom mindenkinek akinek hátul mindig csatlakoztatva van egy kimeneti eszköz és szeretne egy másikat az előlapi dugaljhoz bedugni, mondjuk fülhallgatót. Másképp lehetett volna mindig cserélgetni hátul az eszközök csatlakozóit. Mivel amíg ez a hiba fenn állt egy kalap alá vette ezt a kettőt, tehát ha fülhallgatón szerettem volna zenét hallgatni aminek pont az az értelme hogy csak én hallom, akkor szólt a hátsó jack-re dugott kimeneti eszközön és az utóbbit nálam macerás kikapcsolni. A másik ok hogy nálam a hátsó dugókon 5.1 rendszer van és mivel ugye egybe vette a fronttal az 5.1 rendszer beállításai szerint szólt a füles, ami kész káosz volt. Igazából nekem, mióta tudom hogy a kimeneti eszközöket külön lehet választani, nem is kell indok, egyszerűen nem látom mi az értelme az ellenkezőjének, még ha hátul nem is 5.1 van csak stereo. A hiba az hogy elavult a hangdriver, nálam se az alaplap se a Realtek hivatalos oldalán lévő legfrisebb driver nem oldotta meg ezt a problémát, ami elég fura. Hanem egy 3. külső fél, a Driver Easy tudta a legfrisebb drivert nyújtani amivel egyből működött is. kissendi, köszi hogy próbáltál választ adni erre a zagyvaságra.

2019. nov. 11. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!