Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC 60 százalékon használja...

A VLC 60 százalékon használja a processzort. Régen nem terhelte le csak 15-20 százalékkal. Nincs válasz másutt. Mi lehet az ok? Talán követő, figyelő algoritmus az exe fájlban?

Figyelt kérdés
Intel Core 3,16 GHz két magos processzorom van. Win7 rendszer fut a gépen. AVG nem jelez semmit.

#kémprogram #malware #VLC #processzor túlterhelés
2019. nov. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

"AVG nem jelez semmit."


Ez önmagában még nem jelent semmit. Sokkal hatékonyabb és jobb vírusirtók és kémprogram keresők léteznek, mint az AVG.


Igazából én javasolnék neked egy kivalló lejátszót amit rém egyszerű és nagyszerű. Az összes létező fájlformátumot képes lejátszani. Az alábbi codek pack tartalmazza.


[link]


A lejátszó pedig a Media Player Classic Home Cinema. Én körülbelül már 7 éve használom. Windows 7 és Windows 10 alatt is tökéletesen működött.

2019. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, egyelőre tizenszázalékkal terheli csak a processzort.

Még egy kérdés. Letöltöttem a portable változatát is 64 bitest, Media Player Classic Home Cinema 1.6.4 Portable-t /a nem portable 1.7.8/, de képet nem ad csak hangot. A portable változat nem ismeri fel hol vannak a kodekek, vagy hülyeséget kérdezek? Nem az van hogy most kaptam segítséget és akkor már variálok, csak megpróbálom egyre inkább tehermentesíteni a virtuális C:/ meghajtót a programok könnyebb futása miatt.

A portable esetében az exe fájl indításakor nem engedtem a mindenkori frissítést, de a beállításokban nem találtam hol lehet megtenni. Esetleg emiatt sem működik a video rész?

ltöröltem, majd újból felmásoltam a portable változatot, de semmi változás, mr fel se ajánlja a frissítést.

Köszönöm ha erre még választ kapok. Hagyjam el a portable változatot?

2019. nov. 13. 01:05
 3/4 A kérdező kommentje:
A VLC-vel bizonyos funkciók működtek, lassítás, a video ismétlése, stb, de az általad javasolt kodekek installálása után a VLC használhatatlanná vált, miután uninstalláltam a Media Playert, a kodekeket, és újra installáltam a VLC-t, ugyanúgy nem lehet vele semmilyen videót sem lejátszani, mint a portable-val sem lehetett. Hát ez több kárt tett nekem, mint ha semmit sem csináltam volna. Nagyon mérges vagyok.
2019. nov. 13. 01:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy korábbi verzióval működik a VLC. Nem tudom mi történhetett, azért köszönöm a segítséget, mert amit ígértél, működött. Majd végignézem mi lehet a logikai hiba. De talán még válaszolsz.
2019. nov. 13. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!