Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie MAker Hiba üzenetet ad...

Movie MAker Hiba üzenetet ad ki mikor a mentés számitógépre megyek:S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 15:20
 1/3 Novobá ***** válasza:
Mégis, mit ír ki? :) ctrl+c vel kimásolja magától az egész hibaüzenetet ha az az aktív ablak
2010. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Winddows Movie MAker nem tudja a megadott hejre menteni a fájlt.Győződjön meg róla,hogy továbbra is elérhetők a filmben felhasznált eredeti forrásfájlok,hogy a mentés helye továbbra is elérhető,valamint hogy elég szabad lemezterület áll rendelkezésre,majd próbálja meg újra.


A forrás forrás fálj (gondolom a sima fájl.) Elérhetők.

Egy mappáa tettem őket mind.Fényképező géppel fölvett videókról van szó,zenékről,képekről. Mind egy mappában.


Próbáltam menteni D meghajtóra amin 133 GB szabad hej van.

Próbáltam menteni C meghajtóra amin 90 GB szabad hej van.

Próbáltam menteni 500 GB os Külső vinyóra is,de oda se sikerült.


Természetesen mind három hely elérhető, ha megfelelően értelmezem az "elérhető" fogalmát.

2010. júl. 18. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:
A film 15p es és 120 MB ot foglal.
2010. júl. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!