Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KMPlayer Windows 7-re? Miért...

KMPlayer Windows 7-re? Miért írja ki ezt a hibaüzenetet? Honnan töltsem le, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Az írja ki, mikor megnyitom: "Az osztály nincs regisztrálva." Ezt leokézom, és utána bejön, de nem jó a kép, és a feliratot sem tölti be...lehet, hogy emiatt? Vagy nem jó kmplayert töltöttem le?
2010. júl. 18. 16:12
 1/10 Novobá ***** válasza:
64%

próbáld meg a kompatibilitást xp sp3ra állítani

jobbklikk a programom- tulajdonságok- kompatibilitás

2010. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak legújabb ment rajta mikor hetesem volt..
2010. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Átállítottam a kompabilitást és nem jó még mindig. :( sőt, észrevettem, hogy még az sem jó, hogy nem tudok a filmbe beletekerni, nincs meg alul az a kis csúszka.
2010. júl. 18. 16:23
 4/10 A kérdező kommentje:
És honnan töltötted le a legújabbat?
2010. júl. 18. 16:24
 5/10 Oberle Gábor ***** válasza:

Itt írják a problémádra a választ: [link]

Elvileg azt írták neki, hogy telepítse a flash-t az Internet Explorer-hez (#8, #9, #10-es hozzászólás) és működni fog. Nem tudom a kettő hogy függ össze, de a srác azt írta utána, hogy jó lett ettől...

2010. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha Firefoxot használok, akkor az számít?
2010. júl. 18. 16:26
 7/10 A kérdező kommentje:
ATI videokártya lehet probléma?
2010. júl. 18. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

ez ismeri a Win7 is, és jobb mint a kmplayer!

[link]


kmplayer nem win7 kompatibilis!!!

[link]

2010. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oberle Gábor ***** válasza:

A 16:26-osra válasz: Idézet a már említett hivatalos fórumból: "...please install Flash for IE. (Opera or Firefox Flash won't work)..."

Ez elvileg nem jelenti azt, hogy Firefox használata mellett nem működik. Lehet, hogy az a lényege, hogy alapértelmezett böngészőnek az IE-nek kell lennie és telepítve kell lennie rá a flash-nek (ez gondolom az Adobe Flash Player).

Próbáld meg így, ha nem megy, akkor számtalan hasonló szoftver van a neten!... ;)

2010. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül is letöltöttem Zoomplayert, nem tűnik rossznak. :) Aztán majd ha nagyon hiányzik a kmp akkor kezdek valamit a dologgal. :)

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!