Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitöröltem egy mappát képekkel...

Kitöröltem egy mappát képekkel, hogyan tudnám visszahozni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon fontos mappa F:\ meghajtón, és véletlenül kitöröltem! (shift+del)

Tudna valaki mondani valami tippet, hogyan lehetne visszahozni a mappát tartalmával együtt?

Közel 3 éves munkám volt benne, de béna voltam, és puff...


Előre köszönöm a segítséget (és megértést) !



2019. nov. 17. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Recuva nevű programmal, de sokat ne várj tőle. Ha azóta folyamatosan használtad a gépet nagyon sok szektort felülírt már. Vannak cégek, akik adatmentéssel foglalkoznak, horrorisztikus áron.
2019. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Robivosi ***** válasza:

Ha nem lett felülírva az eredeti hely, akkor segíthet a Recuva program. Természetesen vizsgálat után, a megtalált fájlokat ne az F meghajtóra le.


[link]

2019. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez kb. 1 hónapja történt, azóta folyamatosan használtam a gépet, de csak 1-2 játék + internet.


F:\zzz mappáról van szó.

Azóta kerültek F:\ gyökérkönyvtárba fájlok és töröltem is őket. Az csak nem baj, ugye?


Nemsokára ránézek recuvara, köszönöm szépen az infót!


(Aki esetleg tud még valami mást, írjon nyugodtan! Úgy hallottam, sok más lehetőség van - van ami működik, van ami nem. Muszáj leszek mindent kipróbálni.)

2019. nov. 17. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha már 1 hónapja használod, akkor házi módszerekkel szinte teljesen esélytelen.
2019. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És Recuvánál mély vizsgálatot indíts. Ennyi idő után keveset fogsz találni.
2019. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

A Recuva sem mindenható... Ha már felülírtad az adott területet -márpedig egy hónak alatt jó eséllyel ez megtörtént-, akkor az sem fogja tudni visszaállítani a fájlokat.

Egyszerűbb rögtön a biztonsági másolatodat elővenni és abból visszaállítani.

2019. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!