Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnézni, hogy...

Hogy lehet megnézni, hogy mióta van internetelérés a gépen? Sürgős :S

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, meg szeretném nézni, hogy mikor lett internet, mert nem volt eddig, cak hálózat, nem volt jó a net.
2010. júl. 18. 19:24
 1/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Érdeklődd meg az internetszolgáltatódnál. Ők figyelik az adatforgalmadat tehát bővebb infót tudnak mondani.
2010. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolom, hanem hogy a gépem mikor csatlakozott fel az internetre :S
2010. júl. 18. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
vezérlőpult--hálózati kapcsolatok-- ha nem egy kapcsolat van,akkor valamelyikhez oda van írva szürke betűkkel hogy "csatlakoztatva,tűzfal védi, meg olyan hogy gyors ethernet, na arra húzd az egeret,jobb klikk,és állapot. Ott van léeírva hány órája,perce csatlakoztál,és levonod az a jelenlegi időboöl,most 19:41 van,ha 9 órája csatlakoztam akkor 10:41 kor,érted ...
2010. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja 19:59 volt :D késik az órám pár percet :D
2010. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, amit mondasz, de az nem az volt, hanem valami 3 nap 9 órát írt ki, pedig biztos nem annyi...köszi azért, de akkor ezt már nem tudom meg :'(
2010. júl. 18. 20:15
 6/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Az ügyfélszolgálaton meg kell hogy tudják mondani (ha jó a szolgáltató), hogy mikor jött létre a kapcsolat! Van külön egy adatforgalom figyelő csoport, és ők nem csak azt tudják megmondani, hogy mennyi volt az adatforgalmad, hanem, hogy mikor csatlakoztál fel meg le, tehát azt is, hogy mikor jött létre a kapcsolat. Már csak a napot, hetet kell megadno nekik, amikor feltételezésed szerint létrejöhetett a kapcsolat. Nekem legalábbis a UPC és a T-Mobile tudott mondani ilyen adatokat.
2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!