Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy kis gondom a videóká...

Lenne egy kis gondom a videókártya driverrel. Tudtok megoldást? Többi lent

Figyelt kérdés
Nah szóval épp a minap megláttam az ati hivatalos oldalán a catalyst control center 10.6-ot (eddig 10.2-őt használtam) kiválasztottam mindent...videókártya típus oprendszer fajtája meg minden. miután lejött be mentem a vezérlő pultba letöröltem a régit (all ati drivers uninstall) és neki álltam felrakni az újat. minden simán ment egészen addig amíg nem kezdett el gyanúsan gyorsan telepíteni (értsd: kihagyott sztem fájlokat) befejezte újra indítottam és mit látok hát hogy nem rakta fel a ccc-t csak minden más segéd szart (Demo játék meg ilyenek) ezután már a régit se rakta fel rendesen. aki tud kérem segítsen nagyon megköszönném.
2010. júl. 18. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Start-Vezérlőpult-Rendszer- Hardver-Eszközkezelő-Videokártya (kétszer katt)- a Videokártya tipusára jobb egérgomb-Tulajdonságok- Illesztőprogram- Visszaállítás.
2010. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés... ne vedd rosszindulatúnak:

ha van egy működő videokáryta, megfelelő driverrel akkor minek raksz fel frissebbet? a kétféle között nem sok a különbség, szóval nem értem

2010. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Teljesen jogos a kérdés! Nos most már én is rájöttem hogy nem kellet volna. De mentségemre szolgál hogy van egy hdmi kábelem de nem tom használni mivel a ccc-be nem támogatja azt a felbontást amit a monitorom tud. lső válaszólónak köszönöm most próbálom ki
2010. júl. 18. 21:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Úh nah kipróbáltam de win 7-em van és ott más addig eljutottam hogy vezérlőpult-eszközök és nyomtatók-saját pc és ott van egy olyan hogy ATI Tool Driver rámentem hogy eltávolítás de nem engedi csak megy hogy engedély kérése mit csináljak?
2010. júl. 18. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy illesztőprogram visszaállítása?
2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem engedi
2010. júl. 18. 22:09
 7/13 A kérdező kommentje:
úgy értem arra rákattintani se lehet
2010. júl. 18. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg, hogy a rendszert visszaállítod egy korábbi állapotra. "Rendszervisszaállítási pont." Nem tudom, hogy a 7-ben hol van, de hogy van az biztos.
2010. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt egy kép róla:


[link]

2010. júl. 18. 22:13
 10/13 A kérdező kommentje:
ok azt tom hol van majd még próbálkozok
2010. júl. 18. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!