Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az képeimet instán felhasznált...

Az képeimet instán felhasználta valaki a tudtom nélkül, és létrehozott egy kamuprofilt. Jelentettem, írtam neki, és most az én profilom törlődött, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 20:32
 1/4 anonim válasza:
El kell fogadnod, hogy o az eredeti es te vagy a masolat (klon).
2019. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de én vagyok az eredeti! Nem tudom hogyan tudta úgy kihozni hogy ő az.. mit tudnék csinálni?
2019. nov. 20. 20:52
 3/4 anonim válasza:
Nyilvan megmutatta a szemelyiet az instanak bizonyitva hogy o az igazi. Te ilyet nem tudsz mert klon vagy.
2019. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miivaaan? Ember csak tudom hogy mik az én képeim, és kb irtam neki és 5 percre rá tönkre ment az instám, egyértelműen tudom ki vagyok, nem fogom másnak bizonygatni hogy ki vagyok. A kérdésem nem is erre vemonatkozott egyébként kétlem hogy ilyen rövid időn belül leellenőrizték volna ugy hogy nekem több képem is volt fent és rögzített storyaim is voltak és facemhez volt kötve a profil ahol szintén bebizonyosodhatott volna hogy én eredeti vagyok.
2019. nov. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!