Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ha lefagy a...

Mit csináljak ha lefagy a Mirrors Edge játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A játékot letöltöttem,tudom hogy nem kéne,de szerettem volna 5ezerből venni egy játékot és ha nem tetszik akkor nem pazarolnám erre a játékra el a zsebpénzem felét...Szóval a játékot feltelepítettem,patchot letöltöttem,crack is megvolt és utána elindítom.Aztán az elején a bejátszásnál 2 másodpercig megy,aztán lefagy és újra kell indítanom a gépet.Ha nem lenne elég jó a gépem akkor el se indulna ugye?Vagy akkor is elindulna a menüjéig?Mit tegyek?
2010. júl. 18. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg patch nélkül.
2010. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát most elég érdekes...valamikor elindul és valamikor nem a játék(mármint lefagy)....megpróbálom amit írtál hátha jó lesz
2010. júl. 22. 11:11
 3/5 A kérdező kommentje:
hát érdekes egy játék,vagyis jó meg minden,de egyszer elindul máskor meg lefagy...de azért köszi a tippet
2010. júl. 25. 20:19
 4/5 reflmix ***** válasza:
nekem is ez lenne a problémám ..
2010. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is. De most megpróbálom PsihX nélkül vagy hogy irják.xd
2012. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!