Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a legjobb beállítások a...

Mik a legjobb beállítások a Topaz képszerkesztő programjaiban, ha kis képből a lehető legjobb minőséget akarjuk kihozni? Több lenn

Figyelt kérdés

Ezekről a programokról lenne szó: Topaz Gigapixel/Denoise/Sharpen.


Én próbálgattam már nagyjából pár képen, de sokszor a legelső kép jobb minőségű lett, mint amin sokszor kísérleteztem... Ezért is kell egy konkrét bevált beállítás, hogy legyen legalább egy jó kiindulópontom...



2019. nov. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a programokat, de kicsi és homályos képből nincs az a képszerkesztő, ami neked nagy és éles képet varázsol(legfeljebb amerikai filmekben). A hiányzó pixeleket nem pótolja semmilyen szoftver sem. Lehet kísérletezgetni, próbálkozni, de az eredmény egyiknél sem garantált.
2019. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pedig sikerült ezekkel a programokkal, nyugodtan próbáld ki! 580x435 méretű képből csináltam 3000 pixelest, és nagyon jól néz ki...
2019. nov. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!