Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook messenger eltűnő...

Facebook messenger eltűnő üzenetek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor az történik, hogy amikor írok messengeren az egyik ismerősömnek, akkor elküldöm és egyből meg se jelenik nálam, hogy elküldtem, csak egy pillanatra, tehát eltűnik. A másik fél látja rendesen, hogy mit írok, válaszol, az is csak egy pillanatra jelenik meg és aztán eltűnik, el se tudom olvasni sokszor. Amikor ezután írok, akkor ugyan ez történik és ez fennáll kb 5 percig, utána ha megnyitom a beszélgetést, normálisan ott vanak az üzenetek. Csak egy embernél van ez, a többinél még nem tapasztaltam. Ez egy nap többször is előfordul.

2019. nov. 24. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy újabb csodálatos hiba. Nálam is előfordul. Jövőre csak javítják.
2019. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a facebook egy hulladék. Majd egyszer talán kijavítják, ha eszükbe jut a sok folyamatos felesleges frissítés meg újítgatás mellett.
2019. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!