Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged be a GTA5...

Miért nem enged be a GTA5 Social Club-n keresztűl?

Figyelt kérdés
Meg vásároltam a GTA5, 7 lemezes változatát. Fel telepítettem, készítettem egy profilt a Social Club oldalán. A játék első indításánál bejelentkeztem, majd aktiváltam a hozzá tartozó kulcsot. A végén fel dobott a Social Club oldalára és már láttam is a GTA-5 profilomat. Jelenleg minden nullán áll az összes karakternél. A lényeg, hogy bár aktiváltam a játékot még is kéri, bejelentkezés után a kulcsot. Beütöm de ki írja, hogy már használatban. Social olalán rákattintok a GAMES fülre, majd az ALL GAMES opcióra és a sok játék közül a GTA5-nél van egyedül pipa, ami gondolom azt jelenti, hogy a játék telepítésre került és aktiválva van. Mit csinálhattam rosszul? Valamit elrontottam volna?

2019. nov. 26. 20:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Bontatlan volt a csomagolása a játéknak. Még a fóliát is én vágtam le róla.
2019. nov. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!