Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel áttudom streamelni a játékot pcről laptopra vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nvidia kártyás egyik gép se és szeretnék laptopon játszani úgy hogy a gépet terhelje csak szóval a laptopon látom ami gépen van és tudom is irányítani :D teamviewer nem vállt be az nem játékhoz lett tervezve láttam van ilyen steamnek ilyen streamelő cucca de gondolom csak steames játékokat lehet streamelni.. szóval valaki tud valamit?

2019. nov. 30. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam hogy azér sajnos hogy nem nvidia a kártyám mert akkor a moonlight tökéletes lenne de sajnos az csak nvidia vidikarival megy
2019. nov. 30. 18:04
 2/2 anonim ***** válasza:

a steamben van otthoni továbbítás.

de csak úgy működik ha mind a 2 gép ugyan ahhoz a hálózati egységhez(akár modem akár wifi) csatlakozik.

2019. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!