Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gáz a crackelt alkalmazás?

Almavokegyel kérdése:

Gáz a crackelt alkalmazás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
...csak akkor ha valamilyen ÉGÁZ-DÉGÁZ alkalmazásról van szó... ...de azt meg nem érdemes crackelni, mert explodál és az ukránok idegesek lesznek... :-)
2019. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nekem még sosem volt gondom crackelt alkalmazásokkal. Néha a vírusirtó bejelez egyikre-másikra, de ezek vakriasztások (talán a fejlesztő cégek kérésére).
2019. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fukapapa27 ***** válasza:
74%
Én személy szerint nem tudnák nélkülük élni sőt talán nincs is más a gépemen csak crackelt!!! :)
2019. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
91%

Szerintem nem. Főleg még saját jövedelem nélkül van az ember. Pl annó, emlékszem mennyit pitiztem egy új számítógépért anyáméknak. Azokat se vetette fel a pénz soha. Így komoly nehézséget okozott nekik maga a hardver megvásárlása is. Ha még emellé bemertem volna nyögni, hogy kéne még ilyen olyan szoftver is, biztosan hülyét kapnak. Minimum elküldtek volna a francba. :D


Így a jövedelem nélküli éveim alatt, 100% -osan crack -elt szoftvereim voltak csak. Kivéve az alapból ingyeneseket persze. A nyári munkából nehezen megkeresett béremet meg eszem ágába nem volt ilyesmire költeni. Annak 1000 helye volt.


Még most felnőtt koromra is nagyon meggondolom. Inkább csak azokat veszem meg, ami tényleg jó és sehogy sem működne máshogy. Illetve olyan is elfordul. Hogy megveszek egy régi nagy kedvencet amit csak crack -elten ismertem, ha van valami nagyon jó akcióban a steam -en.


Illetve úgy vettem észre, hogy minél jobban emelkedett a fizum, annál nagyobb volt a hajlandóság bennem, hogy legálisan vegyek szoftvereket.

Nem lenne semmi gond a magyarországi szoftver beszerzési kultúrával szerintem, ha nyugati színvonalúak lennének a bérek. KB. mindenki telibe szarná a Warez -t.

2019. dec. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
Nem gáz, feltéve ha a cracket és amit crackel azt is berakod a tűzfalba, és megtiltod neki hogy kiküldözgesse az összes adatodat/jelszavadat... a készítőjének.
2019. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kriszpo ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!