Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3d modellhez fényképet hogyan...

3d modellhez fényképet hogyan lehetne hozzárendelni?

Figyelt kérdés

Töltöttem le 3d modelleket és a win10 3d builder programjával némelyiket alakítgattam is. Amikor viszont egy fényképet akartam a letöltött 3d modellhez adni, akkor látszólag sikerült, a végleges helyén mégsem jelenítette meg. Kétféleképpen próbáltam:

1. Pl egy táblára akartam fényképes plakátot csinálni és a builder programban lehetett beszúrni képet. Oda is rakta de aztán a végleges helyén mégsem volt a fénykép látható.

2. Paint 3d-ben csináltam egy plakátot a fényképpel és ott a kész plakátot alakítottam át 3d modellé. Ez sem maradt meg a végleges helyén jól. :(

Rosszul csinálhattam valamit mert egyébként ennek működnie kéne vagy ez a program ehhez kevés?

Esetleg van erre lehetőség valamelyik másik ingyenes programban? Köszi



2019. dec. 3. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérded a modellt hogy Akt lehet? Különleges 3D fényképezőgéppel kapnád le..
2019. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)))))) Köszi az ötletet :)
2019. dec. 3. 21:57
 3/3 tabaki ***** válasza:

Nem igazán a kérdésedre válasz, de használj inkább Blendert, abban nemigen fordulnak elő efféle problémák:

[link]

2019. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!