Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videószerkesztő...

Van olyan videószerkesztő program, amivel képkockákat tudok szerkeszteni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.
2019. dec. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
77%
...Mellesleg, ha nem lenne is, képkockákat szerkeszteni annyi, mint képeket szerkeszteni, képszerkesztőkkel meg teli a padlás. Becsülendő a kérdés lapidáris tömörsége, de a minimalista fogalmazás rejtve hagyja a szándékot. Nem lehetne kanyargósabban is körülírni, hogy mit akarsz voltaképpen?
2019. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kocka alakú képet akar szerkeszteni.
2019. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Digitalizált 8mmes filmemen foltok és karcpk vannak, azokat szeretném eltüntetni digitálisan, csak nem akarom a filmet darabjaira szedni.
2019. dec. 6. 16:28
 5/5 tabaki ***** válasza:

„nem akarom a filmet darabjaira szedni”


Nem állítom, hogy úgy van, de talán az After Effects tudna effélét – ezt csak valami homályos emléknyom alapján pendítem meg, mintha valaki valamikor említett volna nekem ilyesmit. Ugyanakkor a kockákra bontás, majd végül az újra egyberakás percekig tartó műveleteitől való viszolygás nem látszik arányban állni a szerkesztgetés esetleg hetekre nyúló munkafolyamatával, úgyhogy ne vesd el végleg ezt a lehetőséget sem. Azt aláírom, hogy egy tetszés szerinti hosszúságú videón szerkesztés közben kockánként végiglépkedni (ha van rá mód) jóval kényelmesebb megoldás, mint mondjuk húszasával behívni a kockákat egy képszerkesztőbe... Ez most eszembe juttatta, hogy a Photoshop – és valamilyen szinten a Gimp – is képes videószerkesztésre. Én ilyesmivel nem próbálkoztam, de esetleg ennek is érdemes utánanézned:

[link]

2019. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!