Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok iPhone-ról átküldöt...

Girgoy kérdése:

Hogy tudok iPhone-ról átküldött MP4 videót Windows 10-t használó PC-n lejátszani?

Figyelt kérdés
A MediaPlayer annyit ír ki, hogy hibát talált, a Filmek+TV pedig, hogy "Az elem nem támogatott formátumban van kódolva."

2019. dec. 6. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
VLC-t tölts le, azzal menni fog
2019. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tényleg! Köszi szépen!
2019. dec. 6. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet már nem aktuális a kérdés, de én a Media Player Classic - Home Cinema nevű program, ami nagyon bevált. Ingyenesen letölthető, nagyon egyszerű használni és eddig minden formátumot le tudott játszani, beleértve a 4k uhd felbontású BluRay filmet is, amit inkább csak fizetős BluRay lejátszó programok szoktak ismerni. Az ilyen mp4, mkv, mov, avi kiterjesztésű videókat is természetesen csont nélkül viszi. Szerintem Windows-on nélkülözhetetlen alkalmazás, csak ajánlani tudom.
2020. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!