Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék váltani lehetőle...

Hogyan tudnék váltani lehetőleg ingyen a másik rendszerre?

Figyelt kérdés
A számítógépemet 2019 februárjában vásároltam eredeti Windows 10 Pro rendszerrel, de nem rég elkezdte írni, hogy ez a termékkulcs valójában Windows 10 Home termékhez tartozik. Mivel magánkézből vásároltam, nem tudom a termékkulcsot, azt nem kaptam meg hozzá, csak, hogy a gépen rajta van. Van-e arra mód, hogy ingyenesen cseréljem a Pro-t Home-ra, az új rendszer megvásárlása nélkül?

2019. dec. 8. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha még meg van a kulcs, akkor töltsd le a média creation tool segítségével a windows 10 telepítőjét, telepíts fel egy windows 10 home-t és aktiváld a kulcsoddal
2019. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol egy matrica? Az eladó elérhető?
2019. dec. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shaddark ***** válasza:

hardveraprón párezerért tudsz vásárolni pro verziót.

A home ingyen van ugyan, de nagy szívás, ne használd.

2019. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2: Nincs matricám se, de eddig nem is írta, hogy gond lenne-e vele


#3: Az eladó nem :s De az is gondom, hogy mindenhogy kellene már újratelepítenem, csak akkor vissza tenném az alap rendszerére, hogy hátha jobb lenne. Amúgy mivel lenne rosszabb a Home?

2019. dec. 9. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:

"ez a termékkulcs valójában ... Home"


Ilyen hibaüzenetet még sose láttam. Biztos hogy nem álmodtad..???

2019. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:

Nem lehet SEMMIT se beállítani érdemben, kb. olyan mint egy android telefon.

A home annak való, akinek komoly problémákat okoz bekapcsolni a gépét.

- Van rá igény, nem azt mondom hogy ez rossz dolog.

Csinálgatja a kis dolgait ahogy eszébe jut, a felhasználót kihagyja belőle mert úgyse ért hozzá, minek szólna bele mit mivel hogyan és mikor, csak összezavarná a rendszert...

2019. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék

Aki Nem használ bitlockert, nem tartományban használja a gépet, annak felesleges a windows 10 pro

Általános használat szempontjából nincs lényegi külömbség a 10 home és a 10 pro között

Ez a windows 10 ingyen van dolog meg szintén nem igaz. Az is ugyanúgy egy megvásárolandó licensszel működik.

2019. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bitlocker megy home-on is, a C: meghajtót kivéve. RDP szervernek vannak ingyenes alternatívái, a tartományi tagságra pedig semmi szükség otthon. Local sec pol elvileg utólag telepíthető home-ra (pár éve próbáltam és ment) de szerintem semmi szülség rá, minden megoldható regeditben is. Ezen kívül pár apróbb különbség van csak a GUIban ami parancssorral odafigyeléssel helyettesíthető.
2019. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#5: Nem talált xd Szép sárga szöveggel írja, hogy nem jó, a hibajavító meg a Home rendszert adja, hogy azt kell telepíteni.
2019. dec. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!