Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám megszerezni az...

Honnan tudnám megszerezni az NS Tehén kalandjai nevű játékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Honnan tudnám megszerezni az NS Tehén kalandjai nevű játékot? Tudnátok valami letöltő-linket, vagy ilyesmit hozzáférhetővé tenni számomra? (Egy aranyos kis bociról szóló platformjáték) Köszönöm.
2010. júl. 19. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egy aranyos kis bociról szóló platformjáték" LOL

ezen hangosan felröhögtem. csak zárt trackeren található meg, viszont ha szépen megkérsz akkor feltöltöm valami direkt tárhelyre. 40 mega, tehát nem sok.

végre valakinek jó ízlése van xD

2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor légyszi, föl tudod rakni vhova? Köszi.
2010. júl. 20. 06:06
 3/7 anonim ***** válasza:
használd egészséggel! :) aztán kérek véleményt róla!!! itt a link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :-) Elkezdtem letölteni, most annál a lépésnél tartok, hogy "Odin, add, hogy ne sz*rjon maga a gép, mer' akkor földarabolom baltával és eladom a színesfém tolvajo-és kereskedőknek. :-DDD
2010. júl. 21. 05:18
 5/7 A kérdező kommentje:
*tolvaj
2010. júl. 21. 05:19
 6/7 anonim ***** válasza:

itt: [link]

vagy itt: [link]

megtalálod (mind a két torrent oldalra csak regisztrálni kell és már töltheted is) a 83Megás orosz fejlesztésű platform játékot a "NaziSoft" által átírva.

Jó szórakozást :D

2010. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz... Föltelepítettem, toltam is, az ötödik főpályáig eljutottam... :-D Az egyik alpályán lejönnek ilyen késes izék, szt mindig széttrancsíroznak... :-( XD :-D


Ez olyan kultuszjáték, mint kb. 10 éve a Historik, vagy mostanában ezek a várkraftos izék :-DDD

2010. júl. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!