Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket érdemes megvenni a...

Melyiket érdemes megvenni a sima GTA 5-öt vagy a GTA 5 Premium Online verziót?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon multiztam életemben,de kedvet kaptam,hogy a GTA 5-öt kipróbáljam multiban csak nem tudom melyiket érdemes megvenni előnyök,hátrányok ilyesmi.

2019. dec. 11. 23:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit.hogy a gta 5 magyarosítás az jó e vajon a premium online változathoz?
2019. dec. 11. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:
A Premiummal kapsz 1 millió$ játékban, egyébként másban nem különbözik.
2019. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 2


Most akarok venni egyet és a két változat között jelenleg nincs nagy pénz beli különbség.

2019. dec. 11. 23:38
 4/9 A kérdező kommentje:

# 2


Most olvasgattam,hogy valami dlc-k is meg extra járművek meg ilyesmik is lehetnek benne.

2019. dec. 11. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:
GTA5 höz nem jött fizetős dlc, mindenkinek elérhető minden, kizárólag shark cardokkal keresnek pénzt. De nem 1, hanem 10 millió pénzt kapszt, amikor utoljára online oztam(2018 nyara kb) ez elég volt a 3 legdrágább luxusautóra és a tuningjaikra, meg maradt valami apró utána. Küldetésekkel kényelmesen óránként olyan 100-120k körül lehet keresni, ha van társaság akivel tudsz heistet tolni akkor 3-400 ezer is meglehet. Papíron megéri, gyakorlatban meg döntsd el te, hogy hajlandó vagy-e igazi pénzt adni játékpénzért.
2019. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5


Már úgy érted a gta 5 helyet a gta 5 premium online-ért?Mert a két játék között amit tudnék 400Ft a differencia.

2019. dec. 12. 04:19
 7/9 anonim ***** válasza:

A prémium annyival több, hogy kapsz kezdőpénzt már rögtön a játék elején, nem neked kell az első milliókat összegrindolni néhány tíz óra alatt.

Viszont a magyarítás az nem fog menni, mivel a játékban nincs hivatalosan magyar nyelv. Magyarrá tudod tenni modolással, de modolt példánnyal nem csatlakozhatsz az online felületre, mert bannolnak. Így választanod kell: vagy magyar, de csak singleplayer lehet, vagy online is játszol de akkor nem lehet modolva a játék.

2019. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Gondolom angolul sem lehet annyira nehéz multiban.

2019. dec. 12. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, főleg ha már 1x megcsináltál egy küldetést. Írok privátba, vegyél fel social club-on, és ha úgy van segíthetek. Persze ha PC-re veszed meg.
2019. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!