Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windws7 ujra rakasa utan nem...

Windws7 ujra rakasa utan nem tudok az internethez kapcsolodni mi lehet a problema? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eloszor is leszogeznem, hogy nem nagyon ertek ezekhez. Windows7pro-t raktam ujra boot-olt pendrive-al. Minden jol ment a gep ujra gyors lett (mert, hogy ez volt a problema). De sajnos a nethez nem tudok kapcsolodni. Keresgeltem, kutatgattam, probaltam a device manager-en belul a network adapterrel csinalni valamit de sajnos nekem ez a lehetoseg egyatalan nem is volt ott. Illetve probaltam meg a cdm avagy cmd-t (sanos igy hirtelen nem ugrik be) beirva buvolni valamit de barmit probaltam amit videokban lattam, sajnos nem segitett. Ha akar milyen info hianyzik ami segithet megoldani a problemat szivesen megirom, ha megtudom =D Illetve a hibaelharitas azt javasolja hogy telepitsek “drivert” a network adapterhez. A particionalasnal azt javasoltak, hogy kettot hozzak letre egyet a rendszernek ugy egyet a szemelyes cuccoknak, de sajnos nem nagyon akart osszejonni, igy egyet csinaltam es leptem tovabb. Ez lehet a problema forrasa esetleg? Elore is koszonom es tenyleg ne haragudjatok csekelyke tudasomert :)

Kellemes Karacsonyi Unnepeket! :)



#Windows #bootolás #net #Windows7 #inernef #inertnet problema
2019. dec. 25. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A géped hálózati adapterének az illesztőprogramját (driver-jét) kell telepíteni.

A particionálás nem lényeges ebből a szempontból.

2019. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a gyors valaszt. Ezt hogyan tudom megtenni?
2019. dec. 25. 02:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A géphez kapott lemezről telepíted a megfelelő drivert.

Ha nincs ilyened, akkor megkeresed neten.


Ha megvan érdemes lementeni valahová, hogy a következő újratelepítésnél ne kelljen újra vadászgatni.

2019. dec. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit előző írt, valamint: gép nevét gondolom tudod, vagy alaplap nevét. Beírod keresőbe a gép nevét és "lan card driver" vagy "ethernet driver"
2019. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!