Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan progi amivel a...

De La Cruse kérdése:

Van-e olyan progi amivel a családi videóimat linuxon vagy win10-en 120 fpsig vagy legalább 8K-ig fel tudom javítani?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem rossz a telefon kamerája de nem tud 4K-s minőséget mert régi. Viszont ha van erre egy online oldal vagy letölthető alkalmazás az jó lenne.

2019. dec. 25. 17:08
 1/5 TR75 ***** válasza:
Az avidemux tud ilyesmit is. Bár azt azért tudnod kell, hogy látható lesz a felkonvertálás.
2019. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább 8K-ig. Mi lenne akkor a legfennebb?
2019. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleges feljavításhoz az kell, hogy a felvett videóban legyen "tartalék". Egy telefon kamerája igazából még sd minőségben sem tud normális minőségű felvételt csinálni... Szerintem engedd el, majd a lejátszó felskálázza.
2019. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Van rengeteg, amivel átméretezheted. De olyat nem fogsz találni, ami a hiányzó pixeleket pótolja...
2019. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
100%
A képfelbontás utólagos növelése nem jelenti a minőség javítását, az adatok átszámolása miatt inkább még némi romlás várható. FPS-növelésre esetleg a Twixtorhoz hasonló slow motion programok lehetnek alkalmasak – nekem egyikben sincs tapasztalatom, de amennyire tudom, az ódivatú képkocka-sokszorozás helyett a kockák közé hitelesnek ható átvezető képsort generálnak, így képesek valóban olajozottabbá tenni a mozgást, vagyis ezen a téren ténylegesen javítható a felvétel. Elvi síkon természetesen bele lehet kötni a program által megrajzolt új képkockák hitelességébe, de egy családi videó esetén ennek talán nincs túl sok jelentősége.
2019. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!