Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 fekete kép villanás?

Windows 10 fekete kép villanás?

Figyelt kérdés

Van egy régi 16299.248 build Win 10-em ami random le fagy minden gépen amire eddig telepítettem. Ezalatt értem azt hogy használattól,időtől,kihasználtásgtól független fogja magát és megáll a kép a hang és csak újraindítani lehet manuálisan. Feltettem a gépemre egy újabb build-et 18362.329 viszont az random fekete kép bevillanásokat okoz. Én már komolyan nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a Win10-el. Végig teszteltem minden ami szerintem szóba jöhet. Másik monitor vga driver stb ugyan úgy villog random a kép feketén. Egy kb 1 másodperces villanás mintha kikapcsolnák a monitort. Vagy esetleg nincs valami olyan build ami a legstabilabb vagy esetleg akármi mókolás hogy csak felteszem a win 10-et megy és kész ne keljen ennyit szerencsétlenkedni? Sok baromságot kikapcsolni felesleges programokat letörölni frissítést letiltani. Nincs erre valami script vagy program vagy akármi ami megcsinálja? Elnézést picit összeszedetlen vagyok de nagyon elegem van a win 10-ből. Igen eredetit is próbáltam megvettem ebay-en hiba ugyan úgy előjött :/ (a kép bevillanásos)


Hardver:

FX 6300

HD7850

2x4 Kingston Hyper X fury red 1866mhz

Asus M5a97 Evo r2.0

Chieftec CTG 500W


Ugyan itt másik kérdés. KMS Pico portable megszűnt? Régen volt elvileg és a hivatalos oldalon én nem találom.

Appnee.com oldalról szereztem eddig az aktivátort csak az az oldal megszűnt. Legalábbis nálam nem hozza be hibát ír.


Köszönöm és hálás vagyok ha elolvastad :)



2019. dec. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van eredeti kulcsod, akkor töltsd le a microsoft oldaláról a windowst.

A felesleges programokkal pedig nem érdemes bénázni, magától tönkreteszi magát a win10 időnként, plána akkor ha még bele is piszkálsz.

Ha a windows defendert offold max szerintem (3 oldalas a link, ne feljets el nextelni)

[link]

2019. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha az eredetit letöltöm ugyan úgy kapom a fekete kép bevillanást :D
2019. dec. 27. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
és ez a driverek telepítése előtt is fennáll? ha esetleg letörlöd azokat, amiket automatikusan felrakott, majd magad töltöd le és teszed fel őket akkor is ilyen?
2019. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen már mindent próbáltam. kb 10 drivert visszamenőleg kipróbáltam mindeel vibrál. Viszon megoldódott a probléma szerváltam egy windowst ami jó. :D
2019. dec. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!