Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal lehet...

Milyen programokkal lehet lezárni számítógépen egy olyan DVD-lemezt, amit egy külön DVD-író/lejátszó eszközzel írtam ki?

Figyelt kérdés

A DVD-író/lejátszó eszközömön addig végeztem rajta beállításokat, míg végül kiírta, hogy Remote dvd 2, és sehova se tudod lépni. A távirányítón semmire se reagál. Kikapcsoltam, semmi.

Kiírtam vele egy lemezt és itt, számítógépen, hogyan tudnám lezárni? Milyen programokat tudnék ehhez leszedni?

Tudom, az lett volna a legjobb, ha nem nyomkodok semmit, és hogy azzal zárom le, amivel írtam, de ez így sajnos lehetetlen, szervizbe meg ezért nem akarom vinni, mert egyébként teljesen működik, csak elállítottam valamit.


A DVD-n családi videó van.


Előre is köszönöm a segítséget. :)



#videó #programok #dvd-lezárás
2020. jan. 4. 14:54
 1/1 A kérdező kommentje:
A kérdés már nem aktuális, sikerült megoldanom a problémát, rendesen lezártam a DVD-t a DVD-író/lejátszó készülékkel.
2020. jan. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!