Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy 20 perces...

Csináltam egy 20 perces videót a kamerámmal (Canon 750D), viszont gépen visszajátszva 3 perc után megakad és csak egy állókép megy tovább a maradák 17 percben, hang nélkül. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg ajánlani olyan programot, amivel visszanyerhető lenne a teljes videó? A kártyára azóta már írtam, szóval azzal már nem tudok mit kezdeni.

2020. jan. 5. 15:52
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Jó esetben az ingyenes "Recuva" programmal visszanyerheted. Amúgy a fizetős programok sem tudnak segíteni. A leírásod amúgy arra utal, hogy épp 3perc után megtelt a kártya. Ez okoz ilyen jelenséget. Van ilyen...:( Ebben az esetben semmi nem segít.
2020. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem telt meg a kártya, mert még rengeteg hely volt rajta amikor leállítottam a videót, és a fájl sem mutat semmi rendellenességet azon kívül, hogy 3 perc után csak egy állókép az egész, a mérete is akkora mint a többi 20 perces videónak amit ezzel a kamerával vettem fel.
2020. jan. 5. 16:54
 3/5 A kérdező kommentje:
A Recuva tudtommal a törölt fájlok visszaállítására való, de itt a fájl megvan, csak hibás. Illetve még annak sem mondható, mert minden lejátszó gond nélkül lejátssza, csak épp 3 percig.
2020. jan. 5. 16:55
 4/5 Dongaben ***** válasza:
Azt írtad, hogy már felülírtad a kártyát...ezért gondoltam a "Recuva"-ra. Ha meg van a teljes fájl, csak megakad valami miatt, akkor próbálkozz valamilyen videókonverter programmal, amiben a hibás részeken túl lehet ugrani. Programot nem tudok ajánlani, mert már rég volt ilyenre szükségem, és azok már nem igazán léteznek... Valaki biztos tud ilyet manapság is.
2020. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban szó van egy videó javító programról is.Az elején törölt videó visszamentése a téma, majd a második felében mutatnak egy videó javító programot is.


[link]

2020. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!