Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DJ Programot hol találok?...

DJ Programot hol találok? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Na én egy 2 3 éve dj zek és eddig csak kevertem de mostmár gyártani szeretnék zenéket naggyábol csak minimal technot!

a techno eJay-t és a többi eJayt ismerem de nem jók szerintem virtual dj t is ismerem olyanokat irjatok amivel ki tudom választani hogy milyen mély legyen a zene meg basszusokat tudok hozzá adni... mint pl ez http://www.youtube.com/watch?v=oHvvwI3jEtM előre is köszi


2010. júl. 21. 13:42
 1/2 Oberle Gábor ***** válasza:
Akkor még sem ismered a Virtual DJ-t!... Van benne 3 sávos hangszínszabályzó (magas, mély, közép) és bármilyen hangot, effektet belerakhatsz, amit bármelyik mixbe be tudsz játszani!
2010. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ableton Live + U-HE Zebra minimálhoz nagyon elég. Két erős hét belesimulni (angol kézikönyvek olvasgatása mellett, nyakas akarnok üzemmódban), aztán azon múlik, mit fogsz fel a gépzenész cikkekből...
2010. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!