Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az internet böngészők fognak...

Az internet böngészők fognak működni és frissülni azután, ha a Windows 7 támogatása megszűnik?

Figyelt kérdés
Nem tudom azelőtt ez hogy működött, mikor az XP-t támogatása megszűnt.

2020. jan. 8. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egymástól független dolgok, fognak frissülni. És ahogy az XP támogatásuk lejárt, a Win7 is le fog idővel.
2020. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
100%

Működni is fognak és egy darabig használható lesz hozzá frissebb verzió is.

Az MS Win támogatásának nincs közvetlen köze más fejlesztők támogatásához.


Pl. a Firefox verziók mostanában jutottak el oda hogy XP-n működő verzió már nincsen új.

Ettől az utolsó XP-n is használható Firefox verzió a mai napig működik és fog is még jó darabig.

Nyilván eljön majd az a pillanat is amikor a neten már sok olyan oldal lesz amit nagyon régi böngészők nem vagy rosszul jelenítenek meg illetve lesznek új szolgáltatások amiket nem ismernek.

2020. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Legfeljebb az IE meg az Edge nem, már ha azokat te böngészőnek nevezed.
2020. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
[link] ˝Néhány hete nem titok, hogy a második generációs Microsoft Edge böngésző első stabil verzióját 2020. január 15-én fogja kiadni a Microsoft, a Google Chrome technológiájára épülő megoldás Windows 7/8.1/10˝
2020. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:
100%

2023-2024 ig biztosan fognak,mivel cégek 2023-ig pénzért hosszabbíthatják a Windows 7 támogatását.


[link]


Egyébként pont tegnap voltam ismerősömnél,aki még Win XP-ről netezik.Most frissült nála kb 1 hete a Firefox. Ezen még én is meglepődtem. :D

2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!