Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop miért írja ki, hogy...

Photoshop miért írja ki, hogy nincs elég memória?

Figyelt kérdés

Photoshopon szeretnék csinálni montázst képekből,de ahogy kitölteném a négyzetet színnel akkor kiírja,hogy nincs elég memória.Ezt nem értem,van körülbelül 190 GB szabad hely a meghajtón és amikor megpróbálnám kitölteni a négyzetet lecsökken pár GB-ra.Ez miért lehet? Videón néztem hogy ott ki kell először tölteni színnel és utána a fotók nem tudom miért.

Ha valaki tudja megköszönném a segítségét.


2020. jan. 8. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A meghajtó meghajtó, a memória memória. Ellenőrizd, hogy megfelel-e a géped a minimálisan előírt rendszerkövetelményeknek. Amúgy meg a Photoshop profi eszköz, nem játszadozásra van.
2020. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A rendszer bőven megfelel,annyi hogy most a próbaverziót használom de attól szerintem nem kéne ezt csinálnia.Amikor használom feleszi a memóriát,ahogy bezárom akkor visszaáll a memória.A teljesítményt kell levenni a photoshopon meg a gyorsítótárnál?
2020. jan. 8. 23:46
 3/16 anonim ***** válasza:

"A rendszer bőven megfelel"

"Amikor használom feleszi a memóriát.."


Most akkor tulajdonképpen mi is a kérdés, ha már leírtad a választ? Ha elfogy a RAM, akkor persze hogy nincs mibe töltenie a projektet.

2020. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az,hogy mit lehet ezzel kezdeni?
2020. jan. 9. 00:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha úgy van beállítva,hogy marad még egy csomó tárhely akkor se engedi.
2020. jan. 9. 00:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem a tárhelyből fogy ki, a RAM-ból.
2020. jan. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal az a baj...
2020. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LeniDavisJr válasza:
A 190 GB a gépedben az háttértár (HDD, SSD, "wincseszter"), ami pedig a Photoshopnak kell, az a memória (RAM) , ami szintén van a gépedben, máskülönben nem működne, na abból van kevés neked. Lehet csak 2GB memória van a gépedben, a Photoshopnak meg kellene 8 GB, hogy az általad megalkotni próbált képet megjelenítse, megszerkessze. A probléma csak 1 féle képpen orvosolható, ha növelés a RAM méretét. Ez azt jelenti, hogy veszel a gépedbe még 2-4-6-8-10 stb. GB-nyi RAM-ot(amennyit a pénzed enged) , illetve ha az alaplapod engedni.
2020. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8 GB RAM van a gépemben,ezért nem értem.
2020. jan. 9. 10:04
 10/16 anonim ***** válasza:
8gb a Photoshopnak semmi! Nekem volt, hogy 32gb memòriàt televert meg egy 120gb-s ssd-t. Szòval nyugodj meg, ha azt ìrja kifogyott akkor komolyan gondolja. A beàllìtàsoknàl hozzà tudsz meg adni meghajtòkat, amiket hasznàlhat, deha vègkèpp kifogytàl akkor jön az, hogy vegyèl ùj ssd-t/hdd-t.
2020. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!