Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom beállítani, hogy működjön a függőleges vonalzó a Word-ben?

Figyelt kérdés

Ha megnyitom a Word-öt, akkor nem tudom beállítani a függőleges vonalzó segítségével a felső és az alsó margót, mert a vonalzó végét nem tudom megfogni az egérrel. Ez így néz ki:

[link]

Hiába állítom be az Oldalbeállítás ablakban a margók méretét, arra szintén nem reagál a függőleges vonalzó (a vízszintes igen). A kérdés: miként tudom ezt a hibát kiküszöbölni?

Az érdekes, hogy ha egy régebbi dokumentumot nyitok meg, akkor annál megjelenik rendesen a függőleges vonalzó és állítható is, így kényszermegoldásként kénytelen vagyok egy meglévő dokumentumon keresztül megnyitni a Word-öt, ha azt akarom, hogy működjön a függőleges vonalzó.

Máskülönben ez a hiba azóta van, hogy egy több mint 300 oldalas dokumentumban, amit valaki átküldött nekem javításra, megpróbáltam beállítani az élőfej szövegét és az élőlábban meg a oldaszámot.

A PC-n Windows 7 fut, a Word 2010-es.



2020. jan. 9. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj a papírlap tetején (amikor fel-le nyílra vált a kurzor) duplán kattintani.

(Ha sikerült beállítani egy rendes margót, akkor az oldalbeállításoknál lent "alapértelmezés".)

2020. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! Ez volt a hiba! Az üres területek elrejtése volt véletlenül beállítva! Azzal a kattintással egyből megoldódott! Ment a zöld kéz!
2020. jan. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!