Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik médialejátszó program...

Melyik médialejátszó program tudja a Blu-Ray lemezeket lejátszani? (lehetőleg ingyenes)

Figyelt kérdés
Egyedül a Power DVD működik, de annak csak a 30 napos próbaverziója ingynes. A VLC-vel, BS Playerrel, GOM playerrel és Windows Media Playerrel sem megy.
2010. júl. 21. 20:52
 1/7 Oberle Gábor ***** válasza:
Próbáld ezzel: [link]
2010. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Oberle Gábor ***** válasza:
Vagy itt van még egy: [link]
2010. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez is letudja játszani: [link]

És ingyenes

2010. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 22. 08:19
 5/7 kissjózseflászló válasza:

A VLC-vel működik, egy kis segítség:

[link]

Annyi a változtatás, hogy XP alatt kell egy aacs nevű mappát csinálni az applikation data mappában, és oda kell tenni a linken letölthető keydb.cfg fájlt. A másik fájlt a leírás alapján a VLC főkönyvtárába kell tenni.

Elindítani a filmet csak a lejátszó /média/lemez megnyitás/blur ray kijelölés/ lejátszás lehet. Automatikusan nem indul el.

Win 7 alatt a youtube-on van fent videó a telepítésről.

2013. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bár régi a kérdés, de nekem BD lemezt egyik sem játszott le.


Ez igen, de ez is 30$.

[link]


Szóval csak fizetős megoldást találtam épn is eddig...

2014. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 64 bites Windows 10 Pro-m van! És én sem tudok Blu-ray filmeket lejátszani! Próbáltam már, Windows Media Player, Windows Media Player Classic, VLC, Power DVD 9, és Winamp lejátszókkal. De egyikkel sem tudok le játszani Blu-ray lemezt. Viszont DVD filmet, a Windows Media Player Classic, VLC, Power DVD 9, Winamp, lejátszókkal kiválóan le tudok játszani. Ez azóta gond amióta Windows 10 van a gépen. Amíg Windows 7 volt a gépemen addig DVD és Blu-ray filmet is le tudtam játszani a gépen. De mióta Windows 10 van a gépen azóta csak a DVD lejátszás megy a Blu-ray lejátszás nem! És még mielőtt valaki meg kérdezné, igen ki próbáltam az előző hozzá szólásokban le írtakat. Az eredmény is a nagy semmi, vagyis blu-ray filmet sem tudok lejátszani. A Blu-ray lemezt fel ismeri, mint adathordozót. De semmi több! Tud valaki valami, hasznos infót, és hasznos tanácsot adni?
2016. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!