Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Illesztőprogramokat hol...

Illesztőprogramokat hol találok ehhez?

Figyelt kérdés
Sziaszok! Holnap teszek új op. rendszert a gépemre ( win 10), és ma meg is vettem a Microsoft oldalán. Elküldték a licenszkulcsot, meg az iso képfájlokat. Tudom, hogy DVD-re kell írnom stb. DE, az illesztőprogramokat hogyan szerzem be? Megégettem már magam ezzel a hülyeséggel, amikor régebben összeomlott a gépem, gyorsan tettem rá Win 7-et ugyanígy DVD-vel, de nem volt rajta semmi illesztőprogram, VISZONT az sem, ami az internethez kellett, ezért semmit sem tudtam rá frissíteni... Most nem írnám le mekkora galiba lett ebből. Tehát a fizetett verzióban ha nincs benne, akkor hol? A neten nincs is lehetőség külön megvenni, mert nem találok.Addig nem teszem fel az új rendszert, mert félek megint ez lesz.

2020. jan. 15. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Telepites elott letoltod az osszeset egy pendrivera
2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de honnan tudom letölteni? Ahányszor rákeresek, csak azt adja ki, hogy hogyan frissítsem magán a gépen....
2020. jan. 15. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"DE, az illesztőprogramokat hogyan szerzem be?"

Beszerzed a gép/a laptop/a számítógép alkatrészének (alaplap, videokártya, hangvezérlő, hálózati vezérlő,...) gyártójának oldaláról.


Ha USB meghajtóról (USB-s külső merevlemez, pemdrive) telepíted, akkor simán bemásolhatod a telepítő állományai közé egy könyvtárba.

2020. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem mondom profinak magam ezekben, úgyhogy ezek szerint elleszek ezzel egy ideig... fogalmam sincs miket kéne keresnem. xD Azért ezt elírhatták volna.
2020. jan. 15. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:
leírhatták*
2020. jan. 15. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó esetben a Windows 10 beszerzi a drivereket magának:

* [link]

de ha megmondod, hogy milyen gépről (laptopról) van szó/milyen alaplap, videokártya van benne, akkor meg tudjuk adni, honnan szerezheted be hozzá a meghajtóprogramokat.


A hardverek detektálásához vannak szoftverek - mint például:

[link]

letöltöd, kibontod

[link]

és futtatod az Aida64 nevű alkalmazást

2020. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Ha jól láttam Gigabyte alaplap, meg talán a videókártya is.. A windows update-et én is tudom, azzal a legegyszerűbb, csak ahhoz is internet kell, ahhoz meg illesztőprogram....jól kitalálták Xd
2020. jan. 15. 22:34
 8/9 lali51 ***** válasza:
100%
Ha feltelepíted a Windows 10-et a hálózati kártya benne van,már lessz interneted.
2020. jan. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj akkor szuper!! Köszönöm!
2020. jan. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!