Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem képes frissíteni...

Miért nem képes frissíteni magát az Origin kliens?

Figyelt kérdés

Megint új update van Origin-hez, ami nélkül ugye el sem lehet indítani - de az "Installing latest version of Origin" képernyőn a zöld csak ami a telepítést jelzi megakad kb. az ötödénél...


Próbáltam várni, próbáltam leszedni a telepítőt és azt futtatni.

Legutóbbi frissítésnél csinálta ezt először, akkor a neten azt olvastam, hogy töröljem az Origin mappákat (kivéve a LocalContent-et), majd úgy próbáljam frissíteni - ez így nem ment, de miután a lomtárból visszaállítottam a fájlokat, a kliens frissítette magát... most viszont ez sem működik.

Windows 10 van a gépen.


Rohadtul idegesítő, pláne, hogy most tudnék játszani csapatban, ami ritkán jön össze...

Valaki, valami ötlet?



2020. jan. 16. 13:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Na most egy újabb Lomtáras-visszaállításos menet után elindítottam, hogy próbáljak egy frissítést - erre elindult maga az Origin, ráadásul bejelentkezve.... ráadásul a "futtatás rendszergazdaként" pipát - amit ma jelöltem be - is kivette magától. Fogalmam sincs mi a baja, miért csinálja ezt.

Azért ha valakinek van tippje, nyugodtan jöhet legközelebbre.. :) köszi

2020. jan. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!