Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem az eredeti...

Ha megveszem az eredeti Window 10-et, akkor azt bármeddig használhatom, anélkül, hogy további összegeket kelljen rá költenem?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy ugyebár vannak a licenc kódok...

Az eredetit elég csak egyszer megvennem és használhatom bármeddig? Vagy esetleg időközönként újabb termék kulcsokat kell vásárolnom?


2020. jan. 17. 22:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Windows
2020. jan. 17. 22:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármeddig használhatod.
2020. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Akármeddig

2500 forintba kerül az emagon amúgy

2020. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha szerencséd van: akármeddig.

Ha peched van 1év múlva letiltják a nem szabályosan eladott msdn v vl licenszet és elbukod a 3eFt-od.. De ennyiért tudják hogy nem viszed bíróságra az ügyet.

2020. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Aham, csak eMagon a lehúzós Software-codes árul mennyiségi kulcsokat.... HardverApróról sokkal inkább megéri
2020. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ma ez a helyzet, igen. De hogy később hogy lesz senki sem tudja, a legtöbb szoftver szép lassan átáll előfizetéses modellre, tippre azt mondanám hogy mondjuk 5 év múlva vagy előfizetéses lesz a windows is, vagy teljesen ingyenes(ennek is van értelme, a windows nem az egyetlen bevételi forrása a microsoftnak, jól járnak azzal ha egyre jobban erősítik a windows\pc vásárlóbázist). Az ki van zárva hogy hosszú távon ezekből az eladásokból akarnának megélni, egy mai 5-10-100 dolláros eladás nem fogja égve tartani a villanyt náluk 5-10 év múlva, egészen biztosan változni fog a helyzet, kérdés milyen irányba.
2020. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hajlandó vagyok 15 ezer forint körüli áron megvásárolni, viszont 100%-osan megbízható helyről.

Az Emag-ban annyira nem bízom és amúgy se szeretek neten vásásrolni. Főleg nem ilyen dolgokat..

2020. jan. 17. 23:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a legtöbb helyen 15 ezer forint körül van az ára, emag-on meg 2-3 ezer...
2020. jan. 17. 23:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kell aktiváló, hol lehet kapni valódit? A hamis három hónap múlva nem működik.
2020. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebayen vettem legálisan 20 euró alatt. Ezeknek az a hátránya hogy egy géphez szól, és bizonyos változtatások a hardveren (pontosan nem tudom de azt hiszem pl. Memória bővítése is) érvényteleníti. Az olyan licensz ami nem mennyiségi hanem dobozos, az 100 eutó körül vagy felett van.
2020. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!