Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy pár hónapja...

Miért van az, hogy pár hónapja még feljött az a lehetőség, hogy a Windows 10-et ingyen telepíthetem a számítógépemre, most meg már fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés

Jelenleg Windows 7-et használok a laptopomon, és nem szívesen váltanék Windows 10-re..

Mivel azonban lejárt a Windows 7 támogatása, ezért hajlandó lettem volna frissíteni Windows 10-re.


2020. jan. 19. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenes váltás lehetősége fennáll, amennyiben jogtiszta a Windows 7 a gépeden.
2020. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most is teljesen ingyen lehet telepiteni az eredeti W10-et a Microsoft oldalarol...
2020. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valaki belinkelné, hogy hol írják hogy a jogtiszta win 7-et használók most 2020 január 19-én is ingyen frissíthetik 10-re a rendszerüket?

Csak mert én sehol nem találtam ilyet, a MS honlapján is csak olyan van, hogy ha frissíteni akarna valaki 7-ről akkor előtte vegyen win 10 licencet.

2020. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az az Ms honlapja.

De par napja meg valamelyik tech oldal irta hogy ha probalkozol, meg elfogadja a 7-es kodot is.

2020. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

#4 igen de az is le van írva hogy ez egyáltalán nem legális módszer, hanem egy bug az MS-nél.

És azt is írják hogy nem mindenkinél én nem minden licence-nél működik a win 7 kulcs beírása.

Szóval ez még mindig nem legális módszer, és az sem biztos hogy pár hónap múlva működni fog.

2020. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Ne válts! Igaz, hogy a Win7-re már nem jönnek frissítések, a 10-re viszont nem szabad telepíteni őket, mert csak kárt okoznak. Semmitől nem védenek meg, amitől egy jó tűzfal-vírusirtó kombó ne védene, viszont lassítják a rendszert, újabb bugokat okoznak, és ha peches vagy, még tönkre is tehetik az oprendszeredet.
2020. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

#3

Természetesen nem kötelező kihasználni az ingyenes váltás lehetőségét.

Aki akar fizethet. Minden pénzt elfogadnak..! :)


Azt is érdemes tudni hogy a váltással jogot szerzünk a 10-re, de a 7 v 8 jogát nem vesztjük el.

2020. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Nem így van, vagyis nem egészen. A Win10 már egy olyan rendszer, ami SSD-n érzi jól magát, ha pedig megadod neki az SSD-t, akkor valóssággal szárnyal. Mondhatni, hogy ez a rendszer SSD-re lett tervezve. HDD-n is eldöcög, de be fog lassulni a merevlemez-technológia limiteiből adódóan.
2020. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(#8 vagyok) De hogy ne csak offoljak, bármikor tökre ingyen válthatsz Win10-re, ha úgy érzed neked az kell. [link] - innen lekapod szépen és már mehet is a telepítés. Igaz, így az aktivált állapotot bukod, de mindegy, hiszen aktiválatlanul is használhatod a rendszert bármeddig. Vízjel meg vizuális beállítások tiltása a büntetés.
2020. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: win7-8.x ről frissítve nem buk semmit. Elfogadja ezek aktiváló kódját is a w10 tiszta telepítéskor. Legalábbis a legális kódok esetén.
2020. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!