Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud ajálani egy olyan...

Sasasa3636 kérdése:

Ki tud ajálani egy olyan programot alkalmazást ami Magyar nyelvű kép videót zenével tudok késziteni?

Figyelt kérdés
video készités képekből

2020. jan. 20. 14:07
 1/5 tabaki ***** válasza:
2020. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például megoldhatod az ingyenes és nyílt forrású Shotcut:

[link]

segítségével:

[link]


De ott van az ingyenes és nyílt forrású - alapvetően 3D-modellező, de videoszerkesztővel is rendelkező - Blender:

[link]

abban is kivitelezhető:

[link]

2020. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű kellene előre is kőszőnőm
2020. jan. 20. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát tartalmú üzenetet:

"Az üzenet témája: képvideo

Az üzenet szövege: Szia Magyar nyelvű kellene ha lehet azt ajálj nekem légyszives honnan tőltsem le kőszőnőm előre is"

Mind a Blender, mind a Shotcut beállítható magyar nyelvre, de - mivel a szoftver eleve nemzetközi koprodukció, az elérhető tananyagok meg inkább angolul érhetőek el általában bármely videoszerkesztő szoftverhez - egy minimális angoltudást igényelhet.


Segítséget nyújthat a Google fordítószolgáltatása:

[link]

2020. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Általában mindegyik programról bőven találsz oktatóvideókat. A gyenge angolommal sokszor én sem tudom követni a szöveget, de a látottak utánzásával általában könnyű megérteni a teendőket – a Blender ez alól kivétel, mert ott a meglehetősen összetett programról is kell valami minimális ismeretednek lennie, hogy az egyébként igen egyszerű és kényelmes videószerkesztőjét használhasd. Az eredendően csak videószerkesztésre való programokban viszont egyáltalán nem bonyolult munkafolyamatról van szó. A szép emlékű Movie Makerhez hasonló OpenShotban (magyarul is tud) például a Projektfájlok ablakban megnyitod a felhasználni kívánt zenét és a képeket, aztán az alsó sávok megfelelő helyére húzgálod őket, végül a Fájl → Videó exportálása... menüponttal elkészíted a videót (mi tagadás, az utóbbi néhány beállítást is igényel, de ez már a videó-műfaj velejárója). Mindez egy bármilyen nyelvű tutoriál néhányszori megnézésével és lekövetésével a helyére kerül, és onnantól fogva önállóan dolgozhatsz.

[link]

2020. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!