Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felvétel közben miért akadozik...

Felvétel közben miért akadozik a játék?

Figyelt kérdés

Feltételekhez mindig OBS Studio-t használok. Pár fps boost beállítás után játékban, vagy ahogy frissítettem a felvevőt (nem tudom), észleltem akadozásokat játék közben. Kisebb akadozások, nem fps droppok, mivel közben 60 fps-en vagyok. Szimplán játszáskor semmi probléma nincs. Amire gondolok: (amióta van a hiba, azokon a dolgokon kívül) "megváltoztattam" pontosan felvétel előtt a monitor felbontását a programban 1280×720 pixelre, így a felvétel felbontásával azonos. Változtattam a leskálázási szűrőn (vagy valami ilyesmi) Bicubic-re és a maximum fps-en játékban.


Gép specs.:

»Intel Pentium g4400 (ezzel veszem fel)

És még be is van állítva egy parancs: cfr=20

»Egy integrált videókártya

»4gb ddr4 ram


Játék: Team Fortress 2


Veletek is volt ilyen?



#OBS Stuido #akadozik a játék
2020. jan. 20. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A CPU túl gyenge, nem bírja a játék futtatása mellett kódolni a videót. A játékos gép mellé vegyél egy bika CPU, gyenge VGA PCt, amibe egy capture carddal kösd be a játékos gép képét és így vedd fel.
2020. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a hiba nem volt ezelőtt, ez miért van?
2020. jan. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!