Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BME vagy Széchenyi István...

BME vagy Széchenyi István Járműmérnöki szakán milyen programnyelvet/nyelveket kell tudni használni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy járműmérnöki szakon, ha valaki tud már valamilyen nyelven programozni, akkor az nem jelent hátrányt. Viszont melyik az a programnyelv, amelyet ha megtanulok használni, akkor azt a legjobban tudnám egyetemen kamatoztatni?
2020. jan. 22. 15:59
 1/5 anonim válasza:

Most megnéztem a BME járműmérnöki tantervét, és PLC programozást tanulnak. Sajnos abba nem tudok segìteni, hogy ez melyik programnyelvet jelenti, de szerintem bármi ami ezzel kapcsolatos jó alapot jelent.

Emellett ha valami alapabbat megtanulsz, pl Python, Java vagy C# azzal se lőhetsz mellé. Ha kihívás kell, akkor ott a C++ is, ami állítólag nehezebb a többinél.

Hát sajnos nem tudok ennél konkrétabb választ adni, de remélem azért tudtam valamennyit segíteni.

2020. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
BME-n C# -ot "tanítanak"
2020. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Második válaszoló: Kicsit félve, de megkérdezem, hogy miért írtad idézőjelben azt, hogy "tanítanak" ?

2020. jan. 29. 20:37
 4/5 anonim válasza:
100%
Tanár függő, de inkább úgy készülj, hogy az internet a barátod és magadtól kell megtanulnod mindent.... (ezen a szakon ez elég sok tárgyra jellemző)
2020. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh... Mondjuk ezt már valamilyen formában már megszoktam, mert a jelenlegi sulimban sincs nagyon másképp. De mi a helyzet a Széchenyivel? Az is ennyire “felemás” tanítású?
2020. jan. 30. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!